HİZMETLERİMİZ

1. Fabrika Fiyat Arastırmaları ve İstihbarati

2. Satın Alma Hizmetleri (Siparis Yönetimi, Kalite Kontrol, Gözetim, Denetim)

3. Nakliye ve Lojistik Hizmetleri

 

 • Emre Kılınç

  Zülfikar Tufan

  Gence Erdağı

  Lına Wu

  Ali

   

 

6 AY VADELİ İTHALAT

ŞİMDİ ALIN 6 AY SONRA TEK ÖDEME YAPIN
Çin Tedarik Merkezi'nin de bağlı oldugu Eurasian Group bünyesindeki finansman desteği ile şimdi ithal edİn, müşterilerinize satın, parasını 6 ay sonra Çin'e ödeyin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM FORMUMUZU EKSİKSİZ DOLDURUNUZ

GARANTİLİ İTHALAT

BİZİMLE İTHALATINIZ KONTROL ALTINDA

Çin'den ithal edeceğiniz tüm ürünleri alanlarında uzman kalite ekiplerimiz sizden alacağımız kriterler ve uluslararası kalite kontrol sistemleri doğrultusunda denetlerler. Tüm kontrol süreci fotoğraflar, videolar ve de raporlarla belgelenir. Hatalı hiçbir ürün yüklenemez, ya fabrikaya tekrar ürettirilir ya da yükleme iptal edilerek alternatif bir tedarikçi bulunur. En önemlisi ise üretim daha başlamadan önce üretici fabrika denetlenerek ürünü doğru ve kaliteli üretebileceğinden emin olunur ve de üretim süresinceki düzenli kontrollerle ürünün en az hatayla çıkması sağlanır.

KALİTE KONTROL SİSTEMİ VE DETAYLARI
HİZMET SÜRECİMİZ

İthal etmek istediginiz ürünlerle ilgili fiyat arastırması yapmamızı istemeniz durumunda hizmet surecimiz şu sekildedir.

1. Ürünü üreten fabrikalardan fiyat tekliflerinin alınması
2. Fabrikaların ön değerlendirmelerinin yapılması
3. Tekliflerin doğrudan size iletilmesi
4. Numune ayarlamalarının yapılması (kargo masrafları fabrika ya da alıcıya aittir)
5. Ürünün siparis asamasına getirilmesi
6. Siparis verilmesi öncesinde Çin’e gelişinizde sizinle birlikte veya gelmezseniz sadece firmamızın kalite kontrolörlerinin fabrikaya yapacakları Kalite Güvence ön ziyareti

Ürünü sipariş aşamasına gelindiğinde ise Satın Alma Acentanız olarak şu şekilde hizmet veriyoruz:

Siparişler verildikten sonra ya da mevcut siparisler için hem üretim asamasında hem de üretim bittikten sonra, istediğiniz kalitede ve özelliklerdeki malın burada ürettirilebilmesi icin malınızın kalite kontrol, gözetim ve denetimini yapıyoruz. Yani tum alım işlerinizle ilgili sizin buradaki temsilciniz oluyoruz. Malınizın uygunluğu onaylandıktan sonra da nakliyesini organize ederek malın güvenli bir şekilde yüklenmesini ve Turkiye’ye güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

2003 yilindan beri Çin'de, su an Turkiye, Belcika, Azerbaycan, Tacikistan, Kazakistan, Almanya, Fransa, Isveç, Kuveyt, Umman, Isvicre, Birlesik Arap Emirlikleri'nde yerleşik musterilerimize hizmet veriyoruz. Şirketimiz Çin’de kurulu %100 Turk sermayeli yabanci limited şirket statüsündedir.(Lütfen Çin’de iş yapacagınız kişilerin/firmalarin geçmislerini ve ticari ve yasal statülerini araştırıp emin olmadan iş yapmayınız, herhangi bir para gondermeyiniz.)