ÇİN'DEN İTHALAT

Maliyetlerinizi düsürüp hem iç pazara hem de ihracata yönelik satışlarınızı artırmak için siz de Çin'li üreticilerden faydalanın..

Çalıştığımız ürünlerin tümü kalite kontrol güvencemiz altındadır.

BİZİMLE GÜVENDESİNİZ !

Çin malı deyip geçmeyin, Amerikalı ve Avrupalı firmalar burada mallarını yaptırıp tüm dünyaya kendi markalarıyla satıyor. Ya siz?

MEVCUT ÇALIŞTIĞIMIZ ÜRÜNLER

İNŞAAT MALZEMELERİ

TEKSTİL

kalip

SANAYİ  ve TÜKETİM ÜRÜNLERİ

Imalatçılara (üreticilere, fabrikalara) özel: Kalıplarınızı Çin'de yaptırarak yüzde 50 lere varan düşük maliyet avantajı yakalayın.

 

Kalıpların kalitesinden korkmayın biz başından sonuna kadar işin başındayız. Ayrıca bütün dünya kalıplarını burada ürettiriyor artık, siz neden daha fazla para ödeyesiniz. Çindeki hem maliyet hem de teslim süresi avantajından yararlanın. Kalıp fiyatı almak için lütfen tıklayınız.

 

DİĞER ÜRÜNLER

Çok yakında bu bölümde Çin'in en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerini sergileyeceğiz. Pek cok ürünü siz de diğer müişterilerimiz gibi en uygun şekilde direk fabrikalardan bizim kalite kontrol güvencemizle ithal etme fırsatı bulacaksınız. Lütfen bu bölümü yakında tekrar ziyaret ediniz.

 

Çinden şu an en çok giden ürünler:

Makina kalıp (plastik enjeksiyon ve aluminyum enjeksiyon,  zamak enjeksiyon,  kesme sıvama), makineler, promosyon malzemeleri, oyuncaklar, sanayi eldivenleri, opp bant, polyester elyaf, duşa kabin, batarya musluk, oto yedek parça, bisiklet ve motorsiklet yedek parça, iç kapı, eşarp, şal, dondurma teşhir vitrinleri, dondurma makineleri.